Dream Yarn

Ostujuhend

Kaupade lisamine ostukorvi

Kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage “Lisa korvi” nupule, mis asub iga toote juures.
Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides Ostukorvi nupul, mis asub ülemise menüü paremas ääres.
Kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote ees oleval ristikesel. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate kauba poest uuesti valima.
Ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks valige sobiv saadetise  tarneviis ning vajutage allolevat nuppu “Mine maksma”.

TELLIMUSE SAATMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “Mine maksma” suunatakse Teid Kassasse, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm.
Kauba eest tasumiseks tuleb Kassa lehel valida sobiv maksemeetod. Tellimuse kinnitus ja arve laekuvad Teie sisestatud e-posti aadressile.
Kõik www.dreamyarn.eu kodulehel esitatud toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul, kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri.
Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks tuleb nõustuda Müügitingimustega ning vajutada nupule “Esita tellimus”.

TELLIMUSE TÄITMINE

E-poes tehtud tellimusele lisandub kohaletoimetamistasu, juhul kui Klient ei tule ise kaubale järele.
Peale tellimuse eest maksmist saadetakse kaup järgmisel tööpäeval teele valitud teenusepakkujaga.

TRANSPORDIHINNAD

Tellimusele lisandub kohaletoimetamistasu vastavalt paki suurusele ja tellimusel kuvatavale hinnakirjale.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Kui dreamyarn.eu e-poest tellitud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul, mida ei ole võimalik kahjustamata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate kohalejõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10€ välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on tegemist kahjustustega, mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.